Jdi na obsah Jdi na menu
 


MP3 ve hře

9. 5. 2010

Já sem geej, sem geej, sem tepleeej...:) Tak i tuhle písničku od Nightworků byste mohli poslouchat při střílení. Jste takoví, kteří nevydrží bez muziky ani při hraní CSka?:) Nabízíme vám řešení, jak poslouchat vaši oblíbenou hudbu a přitom hrát vaši oblíbenou střílečku na pc.

 

K tomu, abyste mohli poslouchat mp3 v CS nepotřebujete žádný program. Tudíž je to pro vás lehčí. Takže, co pro to musíte udělat? Nejdříve vytvořte složku s jakýmkoliv názvem tam, kde máte CS nainstalované (tj.složka cstrike), např. hudba, music apod. Tam nakopírujete mp3, které chcete poslouchat - dobrá rada pro vás, nedávejte písničkám složité názvy, ať je pak nemusíte vypisovat do konzole. Ale pokud si příkaz pro přehrávání nabindujete, je to vlastně jedno. Řekněme, že si do složky Hudba nahrajete písničku s názvem Linkin Park - Somewhere I Belong. Ptáte se jak ale vlastně spustíte mp3 v CS? Úplně jednodušše..Otevřete konzoli (kdo neví, jak se otevírá konzole, tak pomocí středníku, což je tlačítko nad tabulátorem a zároveň pod Escapem) a napíšete tam příkaz mp3 play "hudba/Linkin Park - Somewhere I Belong.mp3". Bohužel to má nevýhodu, že si nejde udělat seznam stop a také, že se písnička nepřehrává sama několikrát za sebou. Proto je dobré si mp3jku nabindovat - pokud nevíte, co je bindování koukněte se do mé rubriky Bindování. To uděláte pomocí příkazu bind "F1" "mp3 play hudba/Linkin Park - Somewhere I Belong.mp3". To znamená, že pokud zmáčknete tlačítko F1, spustí se vám písnička od Linkinů. Všeobecně vzato je ale mp3 v CS blbost - zvuk je při hraní velice důležitý, a proto při poslouchání muziky nebudete takový skill.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Recommendations: how to promote your onlycs.estranky.cz

(LatonyaSoile, 27. 3. 2018 3:06)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

sdfs

(sfs, 23. 2. 2015 9:02)

sdfsdfsdfsdfsdfsdf

Docela Trapné

(Omg, 7. 9. 2013 9:35)

Nevím jestli si takový frajer, že jsi vše napsal přesně tak, jak na Gamesites, ale jestli ne, tak jsi pěkná kopírka :)

 

 


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2019 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 172690
Měsíc: 1951
Den: 53