Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nefunkční CD-KEY

8. 5. 2010
Tak a je to tu! Konečně máte peníze a můžete jít do obchodu, kde si koupíte originální hru, díky které budete moci hrát na Steamu. Rozbalujete krabici, berete do ruky CD a jste celý napjatí, neboť budete konečně hrát mezi " profíkama ". Instalujete hru a vytváříte si váš první Steam účet. V zápětí je po vás vyžádován CD-KEY, tentokrát vás to ale vůbec netrápí, neboť ho máte na své nové originálce. Pečlivě klíč opisujete a klikáte na OK. Steam váš CD-KEY zpracovává ... pááni, to je ale doba ...
Už to je! Sláva! Cože? Invalid CD-KEY? Co to sakra je? Dyť to není možný! Říkáte si "kde je chyba"? V tomto článku si probereme tento velice, velice nepříjemný problém, který může potkat kohokoliv znás.

Důvody proč vám Steam nechce příjmout váš CD-KEY

- Pečlivě zkontrolujte správnost čísel a písmen, než začnete plašit! Klíč pište pomalu a klidně si to nahlas předříkavejte, pomáhá to. Nesnažte se to napsat rychle, nic vám neuteče.

- Jestli jste už někomu někdy tento cd-key dávali tak máte smůlu! CD-KEY z originálky jde aktivovat pouze jednou. Proto každý kdo chce hrát 1.6 nebo CSS musí mít originálku o kterou se bohužel nemůže dělit. Je také možné, že byl u Vás nějaký " kamarád " a to číslo si opsal aniž by jste o tom věděli.

- Pokud se Vám první možnost nezdá a jste si 100% jisti, že Váš CD-KEY nebyl ještě použit ani žádným kamarádem, tak vám nezbývá nic jiného, než aby jste šli na www.steampowerd.com a tam si našli kontakt na výrobce. Zkrátka v dnešní době je možné všechno a může se stát i to, že na samotné krabici je klíč neplatný (tím nechci zpochybňovat výrobce, protože tato možnost se může stát opravdu jen velikou náhodou) Nicméně kdyby ano, nebojte, po sdělení a dokázání, že originálku vlastníte obdržíte nový a funkční CD-KEY. Jediná podmínka pro správnou reklamaci originálky je dobrá angličtina, aby jste si s výrobcem rozumněl po mailech.
 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

BEST software for captcha breaking!

(MashaReamn, 12. 12. 2017 21:19)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

Nejde to!!

(Tomáš, 9. 3. 2015 13:10)

Potřebu ji kod :D

 

 


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 172683
Měsíc: 1949
Den: 47