Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vlastní spraylogo

9. 5. 2010

Štve vás, že ostatní hráči sprejují všude možně nádherná sprayloga a vy máte jen základní, co CS nabízí?Nezoufejte,v tomto článku se dozvíte, jakým způsobem si ho udělat.

 

Udělat si vlastní spraylogo by pro vás neměl být žádný problém.Je hned několik způsobů jak na to.Já vám nabízím návod na jeden speciální program - Decal Converter v1.3. Nepotřebuje žádnou instalaci, takže máte o práci míň.Stačí ho pouze rozbalit a spustit pomocí DecalConverter.exe (s ikonou štětce) .Celý program je v angličtině, ale vy, co tímto jazykem neumíte, nebojte - je tu popsaný krok za krokem + obrázky.


 

Upravte si rozměry podle sebe, ale tak, aby vám nesvítila červěně kolonka Size (modře zakroužkováná).To totiž znamená nepovolenou velikost obrázku.Poté, co si nastavíte parametry vašeho obrázku, klikněte na položku Decal --> Make Decal. Před vámi se zobrazí následující tabulka:


 

Pomocí tlačítka Add si nastavíte, kam spraylogo uložíte.Potvrďte OK.Vyskočí vám okno zobrazené na dalším obrázku, ale nelekněte se. To není žádná chyba, ale jen upozornění.Znovu klikněte na OK a půl práce je za námi.


 

Okay, od teď končíme s Decal Converterem nadobro.Použijte ho, až zase budete chtít nové spraylogo.Teď si najděte složku, kam jste logo vytvořili a vyhledejte soubor s názvem pldecal.wad.To je totiž váš spray.Přejmenujte ho na tempdecal.wad a přesuňte do adresáře, kam jste CS nainstalovali.Bude se chtít nahradit, potvrďte Ano.Posledním finálním krokem je vymazání souboru custom.hpk, který naleznete ve stejné složce.

Tip: Na tempdecal.wad klikněte pravým tlačítkem a dejte Vlastnosti - tam zaškrtněte Jen pro čtení.A k čemu je to dobré?Kdybyste to neudělali, tak se vám po každé změně nastavení CS v Options spraylogo vymaže a dá se tam zpátky to původní.Samozřejmě někteří z vás mění nastavení přes config.cfg a do Options vůbec nechodí.

Poslední rada pro vás - pokud uděláte vše podle návodu a spraylogo se vám přesto nenasprejuje, nemusíte skákat z mostu ani se věšet - občas spray nefunguje při prvním spuštění CSka, ale až po restartu.

Omlouvám se, ale už vám nebudu radit, co si dát do sprayloga za obrázek, to už si musíte vymyslet sami.:-)

Prvním krokem po spuštění Decalu je vložení obrázku pomocí File --> Open Picture. Samozřejmě nevolte obrázky kolosálních rozměrů nebo třeba animace, to by se vám pak nemuseli v Decalu zobrazit.Ale pokud toužíte zrovna po svém jedinečném obrázku, není problém jeho velikost zmenšit v nějakém grafickém programu (Malování bohatě stačí).Po vložení to bude vypadat následovně:

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hej kamo

(Ladislav, 23. 7. 2013 16:30)

Hej kamo jak jako modře zakrouškováno ja to mam jen černý nic vic nejde a nemuyu to najit v souboru kam sem to uložil

Nevíte co mám dělat když si zapnu counter strike 1.6 a píše to

(Anonymouse:D, 18. 6. 2013 15:41)

Video mode not supported prosím help

Problem

(Anonimus:), 6. 3. 2013 15:48)

Hele udela jsem vse co jsi tam napsal postupoval jsem postupne spray tam mam ale tak trochu ne ten ktery jsem si tam dal mam tam neco jak to misto kam pokladas BOMBU v Dustu :( A to mne nastavalo! Prosim udelej video jak nato. Diky moc ;)

co mam delat?

(BigSmoke, 24. 9. 2011 8:27)

co mam delat kdyz uz jsem to vsechno udelal ale v csku to nemam?? jako na nastaveni

 

 


Archiv

Kalendář
<< říjen / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 172683
Měsíc: 1949
Den: 47